Mantık Okula Hazırlık Oyunlar

Eğitici Oyunlar
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 17 MB
  • Version 1.2.4
  • Dil İngilizce
  • Firma Hedgehog Academy
Harika özelliklere sahip olan bu eğitici oyuna siz de sahip olun. Hemen indirin ve eğlenceye erkenden atılın.

   Çocuklarına eğitici oyunlar arayan anne ve babalar bu oyun tam da size göre. İstediğiniz özelliklere sahip olan bu oyunla çocuklarınız artık çok daha verimli zaman geçirecekler. Bütün gelişim alanlarını destekleyici özelliğe sahip bu oyunda pek çok farklı bölümde yer almak mümkün. Postacı, labirent ve sudoku gibi gelişime yardımcı oyunların bulunduğu bu program ile çocuklarınız artık çok daha bilinçli hale gelecek. Bu oyunlarda ilk başlama seviyesi kolay daha sonra ilerleme kaydettikçe orta ve zor seviyelerine erişimi de mümkün hale gelecek. Çocuğunuzun gelişim alanlarını desteklemek için bundan daha iyi bir fırsatınız olamazdı.

 Bu oyunlar sayesinde çocuklarınız zihinlerini kullanmayı öğrenecek ve kendi özgür iradesi ile bazı tercihler yapabilecek. Hem sosyal alanını destekleyen hem de zihinsel sürecin hızlanmasını sağlayan bu mükemmel özelliklere sahip programı siz de mutlaka denemelisiniz. Çocuğunuzun gelişim alanlarına büyük katkısı olacak bu programla çocuklarınız artık zamanı daha verimli kullanır hale gelecekler. Daha çok okul öncesi çağındaki çocuklara yönelik hazırlanmış olan bu programla okula hazırlık kısmını kullanarak da çocuğunuza yararlı olabilirsiniz.

 Mükemmel özelliklere sahip bu programa siz de hemen ulaşın. Bunun için tek yapmanız gereken şey indir butonuna basmak. Cüzzi bir miktar karşılığında bu programa anında sahip olabilirsiniz. 

Daha Fazla Göster
Mantık Okula Hazırlık Oyunlar indir